Doradca Handlowy w Branży Transportu Publicznego

Rekrutacja

Dołącz do naszego nowo powstającego zespołu jako Doradca Handlowy!

Jeśli masz pasję do motoryzacji, jesteś wytrwały, cierpliwy i gotowy do podjęcia się nowych wyzwań, to szukamy właśnie Ciebie!

  • Umowa B2B
  • Pełny etat
  • Praca mobilna
  • Rekrutacja zdalna

Zakres obowiązków:

  • Aktywna rozbudowa bazy klientów z sektora publicznego
  • Budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych i partnerskich relacji z naszymi klientami.
  • Przeprowadzanie klienta poprzez proces zakupu.
  • Tworzenie i negocjowanie spersonalizowanych ofert dla klientów.
  • Realizacja długotrwałych projektów, które pomogą naszym klientom zoptymalizować ich procesy biznesowe.
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych i wsparcie w osiąganiu zamierzeń strategicznych firmy.
  • Reprezentacja firmy na konferencjach, targach branżowych.
  • Monitorowanie rynku, identyfikacja konkurencji oraz nowych możliwości biznesowych
  • Promowanie produktów i budowanie świadomości marki.
  • Współpraca z działem Marketingu w prowadzeniu projektów sprzedażowych.

Wymagania:

  • Posiadasz min. 3 letnie doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klienta.
  • Rozumiesz segment klienta B2B i znasz rynek autobusowego i/lub specyfikę działania ośrodków ruchu drogowego.
  • Posiadasz pierwsze doświadczenie w branży automotiv i jesteś w stanie szybko przyswoić specyfikę sprzedaży nowego pracodawcy.
  • Posiadasz umiejętność prowadzenia rozmów handlowych w oparciu o wartości.
  • Jesteś samodzielny a przy tym gotowy do podejmowania inicjatywy.
  • Potrafisz diagnozować potrzeby i docierasz do bólu klienta/potrzeb klientów z sektora publicznego.
  • Wiesz jak nawiązywać kontakty z zarządami firm/umiejętnie docierasz do osób decyzyjnych.
  • Znasz procesy związane z zamówieniami publicznymi.
  • Posiadasz doświadczenie w pracy na procesach sprzedażowych trwających od 3 do 6 miesięcy
  • Posiadasz własną działalność gospodarczą lub jesteś gotowy do jej założenia.
  • Posiadasz Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny, ze względu na gotowość do pracy w terenie.

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B zapewniający elastyczność.
  • Praca mobilna, z możliwością jednego dnia zdalnego/biurowego pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja zależna od obrotu – BRAK GÓRNEGO LIMITU!
  • Benefity: ubezpieczenie na życie (po okresie próbnym), imprezy integracyjne.
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon/laptop/samochód służbowy z kartą paliwową (z możliwością prywatnego wykorzystania samochodu).
  • Kompleksowe szkolenia produktowe pozwalające na szybkie wdrożenie się w oferowane rozwiązania stosowane przez Spółkę.
  • Wsparcie managementu na każdym etapie współpracy.
  • Niezależność w działaniu – możliwość wdrażania własnych rozwiązań sprzedażowych.
  • Przyjazne środowisko pracy oparte na wzajemnym szacunku.