Doradca Handlowy ds. Kluczowych Klientów

Rekrutacja

  • Umowa B2B
  • Praca mobilna
  • Pełny etat
  • Rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywna rozbudowa bazy klienta

  • Budowanie i podtrzymanie trwałych relacji biznesowych i z klientami

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Promowanie produktów i reprezentowanie firmy w kontaktach z partnerami

  • Reprezentacja firmy na targach branżowych

  • Inicjowanie działań pozwalających na zwiększanie rozpoznawalności firmy

  • Wsparcie w prowadzeniu inicjatyw sprzedażowych we współpracy z dz. Marketingu

  • Przygotowywanie ofert dla klientów oraz negocjowanie warunków współpracy

  • Prowadzenie długotrwałych projektów

Nasze wymagania:

  • Posiadanie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia

  • Minimum 3-letnie doświadczenie związane ze stanowiskiem handlowca

  • Znajomość branży gospodarki odpadami i/lub motoryzacyjnej

  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny-gotowość do pracy w terenie

  • Kreatywność w działaniu - umiejętność rozwiązaywania problemów

  • Pasja do sprzedaży bezpośredniej - znajomość technik sprzedaży, negocjacji

  • Wysokie umiejętności analityczne i komunikacyjne

  • Duża samodzielność vw podejmowaniu decyzji

  • Znajomość w stopniu bardzo dobrym programu Excel i Power Point

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja zależna od obrotu - brak górnego limitu)

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy z kartą paliwową (z możliwością prywatnego wykorzystania samochodu)

  • Kompleksowe szkolenia produktowe, pozwalające na wdrożenie się w oferowane rozwiązania stosowane przes Spółkę

  • Wsparcie managementu na każdym etapie współpracy

  • Niezależność w działaniu- możliwość wdrożenia własnych rozwiązań sprzedażowych

  • Przyjazne środowisko pracy oparte na wzajmnym szacunku